talka

Opravdu se nenajde nikdo, kdo by se v BUDOUCNU chtěl s každým snadno domluvit?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

vod čeho mám ruce? s nima jsem se zatím vždycky domluvil…

Další odpovědi
iceT

Ne,protože s některými lidmi se snadno domluvit nedá dnes,natož v budoucnu.To je o povaze jednotlivých lidí,protože nejsou všichni stejní.Třeba já se domluvím s většinou,ovšem s blbcem a ignorantem je těžké pořízení a domnívám se,že v budoucnu to bude ještě o něco horší.
Doplňuji:
Takže je navázáno na předchozí otázku.
Herci mohou hrát v čem chtějí,nebo kdo jim co nabídne a v čem vidí příležitost.An­gličtina je jedním ze světových jazyků.