Avatar uživatele
dust8

Opravdu se musí scéna s cigaretou cpát skoro do všech filmů?

Není to snad skrytá reklama na to svinstvo? Takové to kliše. Někdo má nějaký problém, sedne si a co udělá? Krabička, zapalovač a je to tady. Proč si lidi raději nejdou zaběhat až do posledních sil nebo si třeba nedopřejí luxusní jídlo?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, aliendrone před 1796 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Malvína

Netuším, na jaké filmy koukáš, ale já to zase tak často nevídám.
Luxusní jídlo si dopřeji, ať už v restauraci a nebo doma. Moc ráda vařím z čerstvých a dobrých surovin. Člověk je po dobrém jídle i méně nevrlejší 😉 Svůj čas travím dobře, v dobré společnosti lidí. Ale klidně i sama. Mám své koníčky, zájmy a oblíbené činnosti. Nestrádám. Přesto si ráda zapálím. Jsem snad něco míň? Nemyslím si. Žijí život naplno, jak jsem vždy chtěla. Nikoho tím neotravuji, přece jen je to pouze má neřest. A tak by to mělo být. Každý ať si děla CO CHCE! 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Teď už to tak časté jako ve starších filmech není. Kdysi cigareta platila za eleganci, frajeřinu atd, patřilo to k běžnému životu. Kouřit se mohlo skoro všude. Teď se spíš nosí pistole, výbuchy a vraždy. Kuřáci jsou diskriminováni. Proč nediskriminují raději pistolníky? Myslím, že škodí zdraví daleko víc a jsou důslední. Kulku málokdo rozchodí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Kuřákům bys nedopřál trochu radosti ty jeden nepřející příšeráku? PŘEJ a bude ti PŔÁNO, KUŘ a bude ti … ! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Rozhodně není ve všech filmech. V určitou dobu tento jev z mnoha filmů zcela vymizel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Neni to reklama, je to obraz z reálného života.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Bývalo to „in“ – tak do sedmdesátých let. Pak to bývalo snad i na objednávku (osmdesátá), později to začalo být spíše „out“

0 Nominace Nahlásit