Avatar uživatele
anonym

Opravdu mají české VIP tak skvělý život?

Existují opravdu pravdivé údaje, že se mají české celebrity (herci, zpěvačky, modelky…) tak finančně skvělě jak v ČR tak i v cizině a občas i to, že napíše bulvár, že vlastní obrovské majetky např. luxusní byty v Praze a v zahraničí, luxusní supersportovní vozy, jachty, šperky a luxusní platy aj.? Děkuji.

Zajímavá 0 před 2465 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Je pravda, že různé celerbrity dokáží vydělat spousty peněz, ale vůbec jim to nezávidím. Je to často záležitost několika let, pak zestárnou a jsou „out“. Kdejaký blbec z Blesku jim kouká do ložnice a sbírá pomluvy, stíhají je paparazzi. V podstatě nemají žádné soukromí. Děkuji, nechtěl bych.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Vidíte len tú verejnú stránku, ale súkromie… vlastne mnohí ani nemajú súkromie, vždy na nich niekto dozerá, stráži ich, fotografuje
ak sa usmejú, alebo skrytá slza opustí ich oko, médiá hneď hodnotia tento úkaz a hľadajú za ním duchov, diskutujú…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
yuko

Never vsemu, co se pise v Blesku. Neni celebrita, jako celebrita, k tomu, aby se clovek mel dobre – financne skvele, nemusi byt herec, zpevak, sportovec.
Jeden herec se ma dobre, druhy klesl az na same dno – prisel o vsechno a tak to v zivote chodi. I ten, kdo ted ma vsechno, jednoho dne nema nic. A ten kdo cely zivota nema nic, prijde k milionum. A ten kdo ma miliony, ma treba vse, ale je nemocny a ty miliony jsou mu k nicemu. Takze je mi jedno, jestli nekde napisou, ze ten co onen ma tri luxusni vily v CR a dalsi na nejakych ostrovech, je to jeho zivot. A nekdo se s tim chlubi, o jinem to napise bulvar a mnoho dalsich se s tim nikde nechlubi. Nekdo je idiot, poridi si velmi drahe auto a mysli si, ze mu to sousedi budou zavidet. Ja tedy ne. Treba to budete zrovna Vy, kdo so koupi LaFerrari Aperta a nejste celebrita. Preji Vam to a nebudu Vam zavidet 🙂

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=cWCeT1F­1ycE

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
xxx3

být skvěle materiálně zajištěn a mít „skvělý život“ není totéž. Může se to překrývat a také nemusí. Třeba pro mě má vysokou hodnotu soukromí, takže představa, že mě nahání nějací paparazzi z Bulváru (nebo mě lidi pozorují na veřejnosti), je mi dosti nepříjemná.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek