Tomas001cz

Opravdu může Nutella způsobit rakovinu?

Odpovědi
Alesh

Všechno je Krakatit! 🙂

marci1

Nevím, ale Nutella se vyrábí z palmového oleje, který obsahuje nasycené mastné kyseliny, ty zvyšují hladinu špatného cholesterolu a tím způsobují kardiovaskulární onemocnění, infarkty, mozkové mrtvice. Je horší než máslo a sádlo. Vyrábí se z něj řada levných potravin, zejména sladkostí, uváděných jen pod názvem rostlinný olej. Díky palmovému oleji se kácejí i deštné pralesy.
http://www.stop­palmovemuoleji­.cz/category/vy­robky-s-palmovym-olejem-2/potraviny/

Kelt

Pokud ji budeš jíst ve zvýšené míře, je to docela možné. To se můžeš ptát takto i na spoustu dalších potravin, protože každá nějak působí na organizmus a obsahuje různé škodlivé látky. Takže při velké konzumaci může být kancerogenní i ovoce a zelenina. samozřejmě přeháním, ale vědci objevují jednu senzaci za druhou.

Awe

V dnešní době.Všechno může způsobovat rakovinu.Neznám takové výrobky které jsou na 100% perfektní

Nikdo nevi co rakovinu zpusobuje a co ji vyleci, ale vsude se pise co rakovinu zpusobuje a co proti rakovine pomaha…
Proste snez co ti chutna a pokud budes mit stesti tak te rakovina nedostane.

rigormortis

Pokud ji kouříte tak věřím tomu že ano…