Lizart121

Opravdu morčatům vadí televize?

Dobrý den, četla jsem, že morčatům vadí televize (může je z toho bolet hlava). Je to pravda? A co ostatní elektronika (radio, mobily, PC, atd.)? Děkuji za odpověď =)
Doplňuji:
Drape, v knize psali, že morčata slyší zvuky, které my ne a právě, že slyší i nepříjemné, pro nás neslyšitelné zvuky televize, a z toho je právě údajně bolí hlava.

Nejlepší odpověď
radce

Myslím, že zvířata obecně jsou citlivější na světelné, obrazové i čichové vjemy, než člověk. Nevím, jestli to způsobuje zrovna „bolení hlavy“, ale určitou nervozitu to asi způsobit může, oproti životu ve volné přírodě, dále od civilizace…

Další odpovědi
Drap

I lidi občas z televize dalších médií bolí hlava

Děda Louda

Opravdu vadí i morčatům.