vivatisCZ

Opravdu mohu být z bazénu tak unavenej?

Skoro osm hodin a já zívám a jsem tak unavenej jako by bylo 22:00. Dneska jsem byl také poprvé v bazénu tam jsem strávil asi tři hodiny. Vím, že z vody bejvám unavenej, ale až tak? Možná to také souvisí s tím, že dneska jsem vstával ve tři hodiny běžně vstávám v šest.

Nejlepší odpověď
Tekyyyyyna

Vůbec si s tím nelámej hlavu. Je to úplně normální- tři hodiny v bazéně je hodně, a vstávat ve tři je moc brzo. Vydal jsi hodně energie a ke všemu bylo šílené vedro.

Další odpovědi
anonym

Bazén, plavání, sluníčko, kratší spánek – no to víš, že když se to tak hezky posčítalo, tak jsi zralý jít do hajan. Takže vyčistit zuby, vyčůrat a hezkou dobrou noc.

Pepina7897

Dobrý den, rozumím vám, že po tak dlouhém pobytu v bazénu můžete být naprosto vyčerpaný. Takhle dlouho v něm nevydrží ani moje děti, a to jsou to takový vodníci. Vloni jsme si pořídili zastřešení bazénu, aby byla voda stále teplá. Doporučuji vám, abyste si v následujících dnech dopřál dostatečný odpočinek, a určitě se pak budete cítit mnohem lépe. Nebojte se, únava po plavání je naprosto normální.