Opravdu jsou Romové v ČR a v Anglii tak vynikající v tancování a zpívání?

Zajímalo by mě, jestli je opravdu pravda, že Romové v ČR i v Anglii jsou vynikající tanečníci a zpěváci. Děkuji. Takhle se baví Romové v Anglii – https://m.you­tube.com/watch?v=iG­JyJCT2i6g

Nejlepší odpověď
ivzez

Jsou. A nejen v Anglii a v ČR.

Další odpovědi
autacek

Ano, tancování a zpěv jim jde vítečně, bohužel mnohdy jako jediné. Ovšem cikánský čardáš není šálkem čaje pro každého, stejně jako se každému nelíbí dechovka, či jazz. Tudíž jako muzikanti jsou všichni též neuplatnitelní.

anonym

Tak představte si že nechodíte celý život do práce máte přes den strašnou spoustu času a ještě vám chodí peníze za nic. Připadáte si jako král, máte důvod do zpěvu i tance, ostatně ani jedno ani druhé nevyžaduje abyste měl nutně dokončen druhý stupeň základní školy, ani první není třeba … takže ano, věřil bych tomu.

Kepler

Věřím tomu, že vynikající jsou a taky jako hudebníci. To je tak asi všechno.