Hasič Rick

Opravdu je účes „deka“ neboli „na Jágra“ tak strašný?

Je už tento účes dnes tak odpudivý, nebo to vidíte jako snahu o vytlačení staré školy novodobými hrůzami? Uvažuji o jeho „vypěstování“.
Díky

Zdroj obrázku : popsugar.com

Nejlepší odpověď
iceT

Strašnej není, ojka byla horší.

Další odpovědi
quentos

Zdaleka ne tak strašný jako mezera před otazníkem.
Odsoudit něco jako „strašné“ bez jakéhokoli kontextu může jen povrchní člověk. Lidi jsou snad různí a k někomu se ten účes hodí, k jinýmu zas ne, ne? Kdyby najednou byl ten účes „v módě“, tak tihle povrchní lidi zas začnou básnit, jak je skvělej…

Kepler

Vůbec odpudivý není, naopak to asi byla poslední snaha o opravdový účes, pak začala móda diktovat něco jiného. Prostě nová forma protestu. Mně připadají strašné ty účesy stylu „vrabčí hnízdo“. Jako když blesk praští do šnytlíku, ale o tom jsem tady už nedávno psal. I to blbé indiánské číro je na tom líp. Pevně věřím, že estetická móda se vždy vrací.

marci1

Některý mullet (na Jágra) se dá. V odkazu jsou různé varianty. Jágr je tam boží. 🙂
http://unicor­nhit.blogspot­.cz/2014/07/vpre­du-byznys-vzadu-party.html

Kepler

iceT: jak vypadá ojka? To jsem ještě neslyšel.

iceT

holá hlava a trochu chlupů nad čelem jako ofina, nosili to skini, co si tak pamatuju.

Kepler

Aha, no to bylo fakt psycho. Tak mě napadlo, jestli se ještě někdy budou nosit účesy ala Beatles nebo střih podle hrnce ze středověku. Já už na to vyzrál, nic delšího než 5 mm nenosím! 🙂