Avatar uživatele
Hasič Rick

Opravdu je účes „deka“ neboli „na Jágra“ tak strašný?

Je už tento účes dnes tak odpudivý, nebo to vidíte jako snahu o vytlačení staré školy novodobými hrůzami? Uvažuji o jeho „vypěstování“.
Díky

Zdroj obrázku : popsugar.com

Zajímavá 0 před 2398 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Strašnej není, ojka byla horší.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Zdaleka ne tak strašný jako mezera před otazníkem.
Odsoudit něco jako „strašné“ bez jakéhokoli kontextu může jen povrchní člověk. Lidi jsou snad různí a k někomu se ten účes hodí, k jinýmu zas ne, ne? Kdyby najednou byl ten účes „v módě“, tak tihle povrchní lidi zas začnou básnit, jak je skvělej…

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Vůbec odpudivý není, naopak to asi byla poslední snaha o opravdový účes, pak začala móda diktovat něco jiného. Prostě nová forma protestu. Mně připadají strašné ty účesy stylu „vrabčí hnízdo“. Jako když blesk praští do šnytlíku, ale o tom jsem tady už nedávno psal. I to blbé indiánské číro je na tom líp. Pevně věřím, že estetická móda se vždy vrací.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Některý mullet (na Jágra) se dá. V odkazu jsou různé varianty. Jágr je tam boží. 🙂
http://unicor­nhit.blogspot­.cz/2014/07/vpre­du-byznys-vzadu-party.html

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

iceT: jak vypadá ojka? To jsem ještě neslyšel.

před 2398 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

holá hlava a trochu chlupů nad čelem jako ofina, nosili to skini, co si tak pamatuju.

před 2398 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Aha, no to bylo fakt psycho. Tak mě napadlo, jestli se ještě někdy budou nosit účesy ala Beatles nebo střih podle hrnce ze středověku. Já už na to vyzrál, nic delšího než 5 mm nenosím! 🙂

před 2398 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl