TerkaB92

Opravdu je článek o uprchlické krizi na wikipedii pravdivý a nestranný? Spíš to vypadá jako dílo Konvičky nebo Okamury..

Myslíte si, že článek o uprchlické krizi na wikipedii je napsán nestranně a nezaujatě? Já jsem rozhodně solidární s uprchlíky a podporuji jejich přijímání. Článek je sice obsáhlý a možná i fakticky správný, ale stylem se mi to zdá hodně namířené proti uprchlíkům, jako by to psal nějaký Konvička z Bloku proti islámu nebo jak se ten jako nacistický spolek jmenuje… Jaký máte na ten článek(v odkazu) názor Vy?

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Evropsk%C3%A1_mi­gra%C4%8Dn%C3%AD_kri­ze

Nejlepší odpověď
Dismas

Je dobrý, možná až příliš mírný. Co tě hněte? Že je tam nevychvalují?
A pozor na označování oponentů za nácky, vede to akorát k tomu, že lidé začnou mít rádi opravdové nácky (viz Kotleba-to je práce vás sluníčkářů)

Další odpovědi
elephant0406

Souhlasím s kolegou. Tento článek není protiuprchlický, ale OBJEKTIVNÍ. To bohužel našim médiím dost chybí a proto je pak nezaujatý popis situace hned označován jako tendenční, ne-li rovnou xenofoní a nacistický.

Mc Merkurion

… jediný, kdo není nestranný jsi ty, ale to bude spíš naivita nebo nevědomost za přispění masáže našich médií …