zl@tk@

Opravdu jde s úsměvem všechno líp?

Nejlepší odpověď
IK

Je to myšleno jako zvesela, s radostí pro překonávání úkolů to funguje určitě.
Ale například když jsi v pozici toho kdo má projevit lítost a úsměv působí že se pokárání vysmíváš, dostane tě do průšvihu.
Občas by člověk někomu kdo hlásá jak máme pracovat s úsměvem natrhnul hubu 🙂 a to i když sám úsměvem jen září.

Další odpovědi
Damiana

Kdysi nás v jednom velmi známém rádiu nutili mít při každém vstupu tzv. Sluníčko v hlase. Bylo to děsné, nepřirozené, kdekomu to šlo na nervy a hlavně (to bylo nejhorší) – mnohým to zůstalo i když byli Off Air.
Pokud je ale ono zmiňované S úsměvem jde všechno líp vnímáno ne jako tupý (až provokující) výraz ve tváři, ale celkově pozitivní přístup a optimistické myšlení, pak ano, jsem si jista, že to funguje. Rozhodně lépe, než malovat rohatce po zdech.

anonym

Ano, i vyřizováni pohřbu!

mosoj

Pokud nemáš opar tak ano!