_136

Opravdu jako národ můžeme říct, že je to tak, jak je to napsáno níže?

Nejlepší odpověď
JežíšKristus

Kdo se sjednotil při vstupu vojsk Varšavské smlouvy? Polovina národa začala bonzovat.
Kdo se sjednotil při hokeji? Většina lidí řeší důležitější věci než klouzání po ledě.
Řada států měla v historii lepší hospodářství, ten údaj není ozdrojovaný, a samozřejmě, že ten text je výmysl nějakého trotla.
V Česku se vyvíjí nejlepší nanotechnologie na světě, Průša je ve svém oboru také nejlepší, z Brna je nová Silicon Valley.
Že důchodci brečí, že za vrahů komunistů bylo Miladám lépe… tak ať si brečí, dnes je daleko lépe než za 1. republiky, a lépe než za socíku.

Další odpovědi
paul1

Něco na tom bude, ale Američané, i jiní, taky nic moc.

Disraeli

Docela by mě zajímalo, který Amaričan. Tipnul bych, že to napsal nějaký Čech a je to nějaký příspěvek, co koluje po internetu/face­booku. Takovéto, že to řekne někdo jakože slavný, tomu má dodat váhu… jako klidně mohl, ale v tom případě by mě zajímalo kdo.

Že jsme všichni proti všem je pravda. Ale pokud je to skutečně od nějakého amíka, tak zrovna on taky nemá, co poučovat.
Jestli to skutečně je od Američana, tak mu určitě věřím, že nás má dobře zanalyzované. Ti mají zanalyzované všechny a CIA je všude (to není kons. teorie a není to ani žádným tajemstvím), a to že něco kontroluje, hlídá a analyzuje je to nejmenší/základ.
O takovém sjednocení tedy nevím, i když ten hokej by určitě byl nejtrefnější. Ale světe div se, to se skoro každý stát jakože sjednotí, když se koná nějaká mezinárodní utkání, bozvlášť populární (základní národní hrdost, touha po výhře a podobně). Ale ani tak to neplatí. Kolik procent Čechů sleduje hokej? A to navíc ještě všichni nefandí našincům (znám z různých sázek). Nedá se mluvit o nějakém sjednocení a to ještě na bázi něčeho tak primitivního jako sport/sportovního nadšení (nemyslím, že sport je primitivní, ale to sjednocení na této bázi sport-nadšení je primitivní).

Ametyst

Taky to tak vidím. Prostě nejsme Poláci.

Rokio

Myslím si, že je to pravda.