Opravdu dokážou rajčata zahnat nevěru?

Někdo mi kdysi řekl,že na nevěru platí rajčata – že v sobě mají nějakou látku,která ničí ty hormony. Je to pravda?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nesmysl, to by drtivá většina z nás byla věrná až za hrob.

Další odpovědi
Drap

Je to blbost, ale zvýšenou konzumací rajčat nic nepokazíš.

orwell

Já myslím, že mohou (alespoň dočasně), ale musíš mít patřičný švih v ruce a dobře mířit :)

ivzez

Na nevěru platí jenom odpovědnost.

Se zvýšením konzumace rajčat opatrně,
mohla by mít negativní dopad na zdraví.

zjentek

Zajímavá úvaha. Mně se zdá, pokud by podávání určitýho množství rajčat dokázalo odbourat či pozastavit třeba promiskuitu u mužů a žen (nevím, co je to za hormon ;)), že by se mohla podávat kupř sexuálním deviantům místo chirurgických zákroků a jiné ;)

Ať tvoje vezme seminka z pěti rajsčat a vypipla jich od flancků až po kečup! O nějaké nevěře nebude ani řeč, nebude čas, možná max v zimě!

CR chess2017

ne