pepe88

Opravdu čekají každého chlapa ve stáří problémy s přirozením?

Jak se toho vyvarovat?

Nejlepší odpověď
Drap

Neni jasné jaké problémy máš na mysli?

Další odpovědi
Kepler

Nevím jak to myslíš, ale: polovina chlapů nad 50 trpí zvětšenou prostatou, nad 70 skoro každý, potíže s erekcí jsou dost individuální u někoho po 60 i dříve, někdo je nemá vůbec. Jak přibývá let, tak ubývá testosteron, jinudy vlak nejede.

dubraro

Ano. Nemá ho kam strčit.
Je prokletím mužů, že jejich potřeba sexu přetrvává často do vysokého věku, kdy se pro ně již nenajdou partnerky.