nick23

Opravdu Battery Doctor (Battery Saver) zvysuje zivotnost baterie o 50%?

Odpovědi
jirkec

Spíše ne, snaží se jen nahnat co nejvíce uživatelů, aby jim pak mohli cpát reklamu. Určitě to nějakým způsobem pomůže (ovládání jasu, hlasitosti, vibraci, potlačování aplikací v pozadí), ale co si budeme povídat, každý slušný telefon v dnešní době má „Úsporný režim“, který všechno tohle řeší sám.

ptáč

Tuto aplikaci jsem zkoušel a poté odinstaloval. Podobnou funkci zastává nahraná aplikace od výrobce, takže je zbytečné aby běžely dvě aplikace hlídající jeden akumulátor. Tato appka mění nastavení, takže pak telefon/tablet vypadá jako nefunkční. Ušetřit se dá, třeba vypnout vibrace. Automatické snižování jasu je k dispozici i bez doktora. Šetřit baterii má smysl na dlouhé cestě, na dovolené. Ale ve městě, kde je elektřina zbytečné. Navíc, proč se ochuzovat o pokročilé vychytávky usnadňující používání mobilu/tabletu?

Verona14

nevim zda o 50 procent, ale tuhle appku tam mam asi pul roku a občas pomuže, jde o to že ti třeba sniži jas, změni dobu vypnutí displeje a takový věci co šetřej baterii, ale jako je fajn.