Lidulína

Opravdu získal Adam Gajevský patent na multidotové brýle?

Opravdu Adam Gajevský patent na multidotové brýle získal ?

Nejlepší odpověď
annas

"Děrované brýle pochází z Německa a to již z roku 1890. Při pohledu děrovanými brýlemi člověk vidí svět v podobě mnoha malých oddělených obrázků. Tyto jsou vedeny očními nervy do mozku a mozek z nich skládá jeden velký obraz zorného pole, který pak vidíme. Když se díváme bez děrovaných brýlí, obraz vzniká v levé polovině mozku, tedy v levé hemisféře. Pokud použijeme děrované brýle, výsledný obraz se skládá z mnoha malých částí zase v pravé hemisféře. A to je ten důležitý faktor, kdy se do činnosti zapojují ty části mozku, které při běžném vidění nejsou vůbec využívány. Tímto způsobem je mozek pak stimulován k využití jiných svých možností, než které obvykle využívá. Současně se tím i mozek učí znovu zaostřovat, tedy se vlastně učí znovu vidět, protože oči jsou pouze čidla, která umožňují obraz do mozku přivést "atd.

http://energi­eupramene.blog­spot.com/2014/04­/derovane-bryle.html

Jinak víc o těchto brýlích . Dotyčný není vynálezcem těchto brýlí. Jde o klamavou reklamu, která dokáže zázraky, Dokonce Adamovi děkuji uživatelé, že brýle vymyslel. Pokud by to byla pravda, objevila by se informace na mnoha stránkách, , nikoliv jde někde, které můj antivirus neotevřel, protože jde o potenciálně nechtěný obsah.

https://www.ra­dirna.cz/wp-content/upload­s/2020/10/Zku­senosti-s-Ayur-Read-Pro-2.png

--
Víc se dovíte v odkazu

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-dobry-zrak

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.