jahel

Oprava střechy

Potřebuji opravit střešní krytinu. Papírové asfaltované pásy již několikrát natřené asfaltem. Výměnu krytiny nechci provádět pouze její opravu

Odpovědi
anetadela1

Zkuste se poptávat po bitumenových nátěrech.

Jarda Milský

Vzhledem k tomu, že střecha je asi ta nejdůležitější část domu – to znamená, že nechcete, aby vám spadla na hlavu nebo, aby vám do domu teklo, tak bych si rozhodně nechal poradit od nějakého odborníka. My jsme třeba s manželkou konzultovali opravu naší ploché střechy s firmou https://www.pa­krsro.cz/opra­va-ploche-strechy/ , která nám následně poskytla všechny nutné služby pro úspěšné dokončení opravy 😉