stenly1

Oprava protokolu

Chci se zeptat byla jsem podat svědeckou výpověď a doma jsem při podrobném přečtení zjistila že v zápise je chyba místo toho že byla prováděna kontrola techničáků aut úřednice napsala těch aut myslela jsem že to je zkratka ale naní a v tom případě je to něco jiného než jem měla na mysli Mam právo na to aby byla se mnou sepsaná změna když je to dvě hodiny co jsme to sepsaly?

Nejlepší odpověď
Zlatomuska

Já si myslím, že záleží na tom,na koho natrefíte, ale urččitě si tam zajděte s vysvětlením

Další odpovědi
standa

Samozřejmě, že máte právo svoji výpověď jakkoli doplňovat a případně měnit. Změny a doplnění nemusíte (ale tady by to bylo vhodné) zdůvodňovat a vysvětlovat.