spanysek

Oprava plotu

Ahoj,

má tu někdo zkušenost s vruty z nerezu? Chtěl bych opravit plot a použít nerezové vruty, jen nevím jeslti to dává finančně smysl a vyplatí se to. Náké info jsem našel na http://www.akros­.cz/vruty/nere­zovy-spojovaci-material/kat/

Odpovědi
Sůwa

Nerezové vruty jsou zbytečně drahé, bohatě postačí žluté zinkochromát, hlavně z důvodu snadné montáže použít s hlavou PZ, případně u silnějších podstavcové ( pozink ).

vaiko

Pokud dobře počítám tak jsou 2–3× dražší než normální, záleží na tom kolik jich potřebuješ podle toho bych se rozhodl.