joelis

oprava compu

potřeboval bych vedět jaký program mi doporučíte na hloubkovou kontrolu a opravu celeho počítače abych se zbavil všech problémů

Nejlepší odpověď
Retko

Ja osobne pouzivam nekolik ruznych programu. Ale co ti zarucene a viditelne zrychly pocitac, ktery je treba zpomaleny apod. je CCleaner. Az to obcas nechapu, ale je free. Odkaz na stazeni ve zdroji.

Jinak TuneUp taky pouzivam, pak Advanced SystemCare, OO Defrag, Eset Nod32, Reg Organizer a obcas Spybot.

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/ccle­aner/?g[hledano]=ccle­aner&g[oz]=2.26­.1050

Další odpovědi
REJ

Žádnej program.Nejlepší je přeformátovat hardisk a nainstalovat znovu systém budeš překvapen rychlostí počítače.

Vergy

Na tohle je výborný program Tune up utilities, tento program jsem na windows používal rád. A nebo si nainstalujte jiný operační systém 😁