Opožďují se mi přesýpací hodiny. Jak je seřídit?

Doplňuji:
Nebude to tím, že byla změna času ?

Nejlepší odpověď
carpediem

Není přisypat písek blbost? Já bych ho spíš odsypala, pokud přisypeš, tak se budou opožďovat ještě víc, nebo ne?

Další odpovědi
gecco

Udělej větší díru – a nebo si pořiď jemnější písek…
😉
Doplňuji:
Změnou času by se ´zpozdily´ jednorázově – pokud se opožďují trvale, je něco špatně…

Mimochodem – nezamrzly ti??
;-D

arygnoc

nj, a máte nastavenú automatickú synchronizáciu?

;-Q

Mozeq

Přisyp písek 🙂
Doplňuji:
Nee fakt musíš přisypat, u přesýpacích hodin je to s časem jinak… nebo možná máš asi pravdu, ale znáš to čas je relativní :D

zjentek

nijak ..máš na prd hodiny

dejavu

Pokud se tak dřív nedělo, přisuzovala bych to zvlhnutí toho písku. Zrychlit je můžete jedině akcelerací, roztočením. :)

gagaga

:)
ja mam jen ty na 2 minuty ..na cisteni zubu :)
a na kolik nejvic hodin existuji vubec pres. hodiny ?

  • iv-

carpediem

No konečně:-))) Vás napadla nějaká otázka:-) Já věděla, že mě nezklamete, že jste chytrá ženská:-))) Tož položte ji:-)))

carpediem

Iv já čekám, pořad čekám, kdy už to prolomíte:-) slibuji, že vám palec nedám:-)

gagaga

:) ja to nemuzu riskovat ..
ja..jeste pred lety , jsem dal " otazku "..ze at me da hvezdicku ten, kdo me hodne..ale opravdu hodne nema rad..to padnul tenkrat snad rekord..
prvni byla nase an..
ta na tom byla jako ja..videla nick, ani necetla, a uz hvezdickovala .. :))
a takovejch bylo vic..
pak mi pres ni psali, ze ani necetli..ze videli -iv-, a uz hvezdickovali
tak ja vlastne dodnes nevim, jak to tenkrat bylo..
:)
ale polozte otazku Vy, ja Vam ty body prodam..pak se nejak domluvime :p

  • iv-

P.S . jedu ale v eurech..za koruny si ve Stuttgartu nic nekoupim :(