voldrejk

Poradíte, zda se mi vyplatí Windows10 ?

  • Mám 4 ročný notebook s W7
  • neseká a ide celkom dobre
  • ked prejdem na w10 nespomalí sa výkon?
  • nezmizne mi v pc napr:world ,pover point(office),an­tivirus atd?
  • je tento proces vratný/mýslim prejst opäť na w7 bezplatne? taký aký som mal?

Odpovědi
jáára

Doporučím…

Proces bude vratný pokud si uděláš bitovou kopii stávajícího systému. – Acronis true image…

McArthur

Určitě se vyplatí získat licenci na Windows 10 zdarma a neuškodí ho alespoň otestovat. Před samotnou instalací Win10 provedou test a vypíší, co všechno nebude po instalaci fungovat správně. Samotné rozhodnutí s instalací je potom na Vás.

Před instalací si udělejte Recovery Disk operačního systému Windows 7 (obvykle najdete v nabídce Start – Všechny program – název výrobce notebooku) a zazálohujte si veškerá data na externí disk.

Samotná instalace Windows 10 je formou aktualizace stávajícího systému. Vše by mělo v počítači zůstat. Jistota je ale jistota, takže zálohujte.

Zpět na Windows 7 se můžete vrátit kdykoliv pomocí Recovery Disku, který vrátí notebook do stavu, v jakém jste ho koupil.

mosoj

Co pořád hledáte !
Ve Win 7 je implementováno zálohování. Dělá i bitovou kopii.

jáára

s takovým zálohováním se může MS tak akorát vyfotit.

voldrejk

mozem si to zalohovat na lokalny dysk? (D:)

voldrejk

Jaara das nejaký návod ako urobyt tu bitovou kopii stávajícího systému

jáára

přes ten acronis

voldrejk

to si musim kupit?

voldrejk

nestači ked to budem chciet vratit tak obnovit system