Georgo2010

Opijete se více z 1l vína z vinotéky nebo z restaurace?

Nejlepší odpověď
anonym

Víno mám ráda.Bílé,přírodní suché.Samozřejmě záleží na příležitosti,příp­.druhu pokrmu nebo společnosti a příležitosti.Z vi­notéky nemívám často příležitost víno požívat jako i v restauraci,pro­tože mám svůj zdroj z Wachau doma i v místním lokále…:D

Další odpovědi
zzzzz

Vzhledem k tomu, že nepiju vůbec, bych po jednom litru vína měla otravu alkoholem a ležela na JIP, možná i v márnici. Ani si neumím představit, že bych toho do sebe tolik dostala.

anonym

Po první decce mi víno „leze do hlavy“. Po druhé s pitím většinou končím. Funguje to spolehlivě a kdekoliv, i doma. Proto nemohu posoudit, ze kterého zdroje se dá po 1 litru opít víc.

ten který je

Víno se chlastat nemá,víno se má vychutnávat.

hanulka11

záleží na situaci …na prostředí ve kterém si víno dám …ale nejsem po něm opilá , proložím to něčím k snědku a pokud je víno kvalitní ,tak mě ani nebolí hlava

anonym

Já se opiju po 2dc vína odkudkoliv. Radši nepiju, je lepší mít všechno kolem pod kontrolou 😉

Damiana

Nepiji alkohol, ale předpokládám, že větší grády bude mít to z vinotéky. V restauracích – pokud je rozlévané, hrozí jeho ředění vodou. Pokud ale mají kvalitní vína od vinaře a člověk si dopřeje pěknou sedmičku, je to stejné jako ve vinotéce.