Avatar uživatele
Georgo2010

Opijete se více z 1l vína z vinotéky nebo z restaurace?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4409 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Víno mám ráda.Bílé,přírodní suché.Samozřejmě záleží na příležitosti,příp­.druhu pokrmu nebo společnosti a příležitosti.Z vi­notéky nemívám často příležitost víno požívat jako i v restauraci,pro­tože mám svůj zdroj z Wachau doma i v místním lokále…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Vzhledem k tomu, že nepiju vůbec, bych po jednom litru vína měla otravu alkoholem a ležela na JIP, možná i v márnici. Ani si neumím představit, že bych toho do sebe tolik dostala.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Po první decce mi víno „leze do hlavy“. Po druhé s pitím většinou končím. Funguje to spolehlivě a kdekoliv, i doma. Proto nemohu posoudit, ze kterého zdroje se dá po 1 litru opít víc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Víno se chlastat nemá,víno se má vychutnávat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

záleží na situaci …na prostředí ve kterém si víno dám …ale nejsem po něm opilá , proložím to něčím k snědku a pokud je víno kvalitní ,tak mě ani nebolí hlava

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já se opiju po 2dc vína odkudkoliv. Radši nepiju, je lepší mít všechno kolem pod kontrolou 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Nepiji alkohol, ale předpokládám, že větší grády bude mít to z vinotéky. V restauracích – pokud je rozlévané, hrozí jeho ředění vodou. Pokud ale mají kvalitní vína od vinaře a člověk si dopřeje pěknou sedmičku, je to stejné jako ve vinotéce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek