autacek

Opije se komár, napije-li se krve alkoholika?

Nejlepší odpověď
marci1

Záleží na tom, jestli je to komár-konzument, či také alkoholik. 🙂

Další odpovědi
annas

Pokud se nepletu, krev sají jen komáří samice, komáří se živí nektarem.

Někde jsem četla, že těmto tvorům chutná pivo, zřejmě je z těla víc cítit a ve větším množství uspává “pijana", takže se málo ohání a “komářice” má větší klid a nasává a nasává.

Takže alkohol nejen ničí játra, způsobuje pivní břicho, ale láká i samičky, z nichž se stanou “alkoholičky”, pokud někdo změří, kolik alkoholu mmají v sobě, Jedině se ví, že vic „řádí“ s komáry.

EKSOT123

„Tondo, jak se daří tomu, co jsi mu daroval krev?”
„Zemřel, chudák, na otravu alkoholem!”

hapiky

To by měl smůlu, vzali by mu řidičák.

Gestas

Komáři se opili, bzum, bzum, opili,
až komára zabili, bzum, bzum, zabili.

Komár leží v komoře, bzum, bzum v komoře,
muška pláče ve dvoře, bzum, bzum, ve dvoře.

Neplač muško, co ti je, bzum, bzum, co ti je,
vždyť ti komár ožije, bzum, bzum, ožije.

Těžké jeho ožití, bzum, bzum, ožití,
když je na smrt zabilý, bzum, bzum, zabitý.

Sádlo z něho vybrali, bzum, bzum, vybrali,
za pět zlatých prodali, bzum, bzum, prodali.