trnková

Opětovná instalace na jiný počítač

Získala jsem originální instalační CD pro textový editor WORD.Tuším, že verze 97,včetně kódu. Texťák běžel na dnes již několik let nepoužívaném počítači.Mohu si ho nainstalovat do svého PC? Sama používám Word Pad.Bude to po instalaci legální? A poběží mi vůbec? A stojí to za to? S „padem“ jsem spokojená, ukládá ve formátu ODT, Word bude mít asi „doc“, jak je to s těmito formáty? Jde mi např. o tisk nebo přeposílání textu mailem, jako příloha.

Nejlepší odpověď
Hlada

Je to už trochu historie, ale fungovat bude, instalace bude legální. Formát doc je běžný, s jeho otevíráním nebude mít nikdo problém, stejně tak nebudete mít problém s tiskem. Pokud nevyužíváte některé pokročilé funkce editoru, tak je to spíš věc zvyku.