opět wallpapery

ještě se chci zeptat, stáhla jsem si hru z twistru (wallpapery) do mobilu a chci ji hrát, a když ji hraji a ukončím ji zeptá se mě to poslat skoré, tím pádem jsem na internetu přes mobil a platím přece za to ne?

Odpovědi
blesk26

Zřejmě když dáte odeslat, tak se telefon připojí k internetu, aby výsledky mohl odeslat. A to samozřejmě musíte zaplatit. Při hraní hry nemá ale připojení k internetu význam, tudíž pokud nebudete nic odesílat, nemělo by to nic stát.

Dandi

ano zřejmě platíte

Lencis

ano, připojení je určitě zpoplatněno. Doporučuji v nastavení telefonu připojení zablokovat a máte po starostech.