22aa

Opět pomalý internet co dělat?

Dobrý den.
V době co jsme si koupili externí hdd na ps4 se nám stalo že internet je pomalý a už to po reinstalaci windowsu už to je zase.
Není to problém upc nebo si musím koupit dvd s filmem který se mi nelíbí?
¨Jestli není konec stahování nebo tak něco.
Zkoušel jsem z ps store si stáhnout na ps4 demo a na opak na kompu jsem si chtěl stáhnout ps4 remote play ale je to moc pomalý.
Rychlost je 48kb/s místo na ulož to 200 kb/s a jinde 4.0 mb/s.
Prosím nevíte co dělat?
Pokud je to jenom chyba upc ale ne nás tak musíme čekat.
Zeptám se ne facebooku mých příbuzných jak jim funguje internet.
Pokud to je taky u nich pomalý tak je to chyba upc že jim zamrzli dráty nebo praskli při mrazu nebo co?
Děkuji. 22aa.

Nejlepší odpověď
Edison

UPC s rychlostí opravdu nemá a není potřeba nic dodatečně kupovat. Funguje naprosto podle koupeného tarifu. Problém bude jinde, většinou mezi klávesnicí a židlí.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… zeptej se soušky Bejšovcový …

22aa

Jak to myslíte? Myslíte přípojky nebo sedím moc blízko.

22aa

U bejšovcový nenvím jakého má operátora podlemě asi jiného tak že se stahováním nemá problém a to znám podle toho že furt o hodinách sleduje ze třídou filmy.