Nassin

Opět otázka nejen pro znalce uzení. Poznáte, kterým dřevem bylo uzeno?

Ke každému číslu přiřaďte odpověď. Díky
--

Opět otázka nejen pro znalce uzení. Poznáte kterým dřevem bylo uzeno?

Odpovědi
Drap

Takto z obrázků, bez možnosti vůně a ochutnání to ani ten největší znalec neni schopen rozpoznat. A i podle ochutnání to málokdo dokáže. Některá dřeva jsou sice rozpoznatelná, ale některá si jsou velice blízká. Když nahradíš ideální buk dubem, tak je to téměř nerozeznatelné.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

Drape, ale je to rozeznatelné i z obrázků.