BENYTA

Opět neumím najít na netu – pomůžete? Kdy Eva Machourková (Az-Kvíz) porodila syna ?

A ted proč – v mém věku už skleroza – při natáčení pořadu,kde jsem se účastnila,měla ve studiu kočárek – já si vzpomínám jen na rok – 2006 – ale potřebuji bližší datum,aby se mi podařilo ten díl v archivu najít – tedy neprohledávat pořady den po dni před jeho narozením…i když i tak mravenčí práce,ale aspon malé vodítko…
Chci to pustit dceři a stydím se přiznat,že si to datum už nepamatuju…velký dík předem…
Doplňuji:
Bohužel se mi to pořád nepovedlo dohledat,prosím vás o nějaký další pokus vyhledání,dle mého už jsem vyčerpala všecno – tedy své možnosti vyhledávání.

Nejlepší odpověď
fcoop

EVA MACHOURKOVÁ (věrní diváci ji pamatují jako Brettschneiderovou) moderuje AZ-kvíz od začátku. Původně psycholožka si jednou přečetla inzerát, v němž televize hledala moderátory… A bylo rozhodnuto. Eva se věnuje i televizní dramaturgii, měla na starosti pořady Čas pro rodinu a Rodinné křižovatky. Do AZ-kvízu nastupovala, když bylo dceři Julii dvanáct, dnes jí je čtyřiadvacet a studuje lékařskou fakultu. Před dvěma roky se Evě po dvaadvaceti letech narodil syn Jeníček.

Publikováno 23. 7. 2009 --------- takže........­.......

http://www.roz­kvetlekonvalin­ky.estranky.cz/clan­ky/moderatorky/e­va-macourkova.html

Další odpovědi
hanulka11

našla jsem že v roce 2010 mu bylo skoro 5 let tak to spočteš