mosoj

Opět jeden test.

Minulý test o lidském těle měl kladný ohlas, tak také přispívám jedním testem.

http://zena.cen­trum.cz/deti/gra­fika/2011/11/2­3/test-cizi-slova/

Dosáhl jsem 28.
V lidském těle pouze 20. Dokonce jsem chyboval i v délce těhotenství !! Je vidět , že jsem těhotný nikdy nebyl!
V jiném stavu ale ano.
Doplňuji:
barnajka: Že to ale člověku zvedne náladu!
To myslím jenom v dobrém.

Nejlepší odpověď
anonym

Hm zajímavé, ale samé cizí výrazy, vyšlo mi 27 ze 30, prý excelentní, takže jsme na tom oba asi ještě docela slušně.

Další odpovědi
Illines

Take se priznam 26 ze 30.Zajimave,diky.

aramah

Výborně! V cizích slovech se evidentně vyznáte. Jen pár bodů vám schází od mety nejvyšší.
To je jak v životě vždy skončím před metou. :D

barnajka

Plnej počet, heč heč heč! 😛
Doplňuji:
Zvedne – určitě :)
Doufám, že to moje ‚heč heč heč‘ nevyznělo jako chvástání – měl to být jen pokus o infantilní vyjádření radosti z výsledku kvízu. V cizích slovech se cítím relativně silná v kramflecích, ale kdyby došlo na test z techniky, fyziky nebo podobných věd – pohořela bych na 100%, což klidně otevřeně přiznávám.
A smekám před vámi – kutily a technickými typy, kteří excelují jak v té technice, tak i v těch cizích termínech :)

johana 56

Sama zírám, 26 ze 30 to není šptné.
Doplňuji:
Oprava-špatné,cizí slova by šla,ale to áčko mi pořád utíká,nechce naskočit.

hanulka11

tak se přiznávám 24 ze 30b.

WeeBear

Achjo, tak jsem uvažovala, jestli se vůbec přiznávat, když jsem z vás tady nejníže. 😁

.. 22 bodů. 🙂

anonym

Kurňa,nevěděl jsem co to je ostrakizace!
Doplňuji:
Apropó,že se žádný nezeptal a neoháněl kodexem,když tu chybí otázka!

Jikra

28 bodů,na starýho dědka to ujde.Tak snad neumřu uplně blbej.

Děda Louda

Nechlubím se, jenom konstatuji: 30.

mosoj

Mám z Vás ze všech radost !!!!