Opět další paskvil našich zákonodárců?! Co na to říkáte!

Je to,podle vašeho mínění, správné?

http://www.ces­katelevize.cz/ser­vices/teletex­t/picture.php?chan­nel=CT1&page=156

Nejlepší odpověď
Drap

Co na to lze říct ? Ty se divíš ? Co taky z takových chorých mozků může vylézt ?

Další odpovědi
zzzzz

Před chvíli se někdo ptal na blázinec, tak toho využiji a odpovím na obě otázky najednou.
Blázinec, tak to jsou naše parlamentní komory.

Skeptik

Ano, zamlčování závažných skutečností, které se týkají dané osoby je aktem iracionálním a zavrženíhodným. Adopce je naprosto dobrovolná činnost, ke které nikoho nikdo nenutí. Žijeme ve 21. století a ne ve středověku.

Petra09

Pride mi to blby.Dyt je to kazdyho vec a ja byt nekoho adoptivnim rodicem tak by se mi to nelibilo aby to dite vedelo,mela bych pocit ze by mi pak treba tak nemelo rado.uz by mi videlo treba jinyma ocima a to by mi vadilo ze uz premysli nad biologickyma rodicema.