masakrmen

Operační systém Android

Chci si pořídit netbook TOSHIBA a v něm je operační systém android. Pokuď s ním máte někdo zkušenosti tak sem prosím napište své pocity protože sem zvyklý na Windows a bojím se, že bych si na Android nemusel zvyknout

Nejlepší odpověď
Reuef

zkusenost ja primo nemam ale muj ucitel informatiky si ho poridil a je z nej nestastnej…

Další odpovědi
Itter

Android je super do telefonů a tabletů, ale pokud nemá ten netbook dotykovej displej, pak raději sáhnout po nějakým s Windows.

anonym

android je jistě daleko vhodnější do telefonů s velkým displejem nebo do tabletů, ale do notebooku ? spíše ne …

existují však notebooky s androidem které se jako notebooky pouze tváří a ve skutečnosti jsou to dobré tablety s odjímatelnou klávesnicí jako například tento EEE Pad Transformer http://www.he­ureka.cz/?h%5Bfra­ze%5D=eee+pad+tran­sformer

Takový jistě lze doporučit, dotyková obrazovka mu nechybí a ovládání Androida je pak velmi jednoduché a snadno pochopitelné.