Tara48

Operace kolena

Jsem po operaci kolena-chrupavky.Jak dlouho trvá celková rekonvalescence?Co dělat pro rychlejší uzdravení?.Díky

Nejlepší odpověď
hanulka11

Myslím, že to neuspěcháte- pooperační léčbu by měl určit operatér

zde se dá něco přečíst

http://www.lekari-online.cz/orto­pedie/diskuze/ko­leno-operace-menisku/operace-chrupavky-i48384

Další odpovědi
briketka10

JSEM PO TŘECH OPERACÍCH,POPRVÉ JSEM BYLA DOMA ASI PŮL ROKU,PODRUHÉ 4 MĚS.A POTŘETÍ TAKY PŮL ROKU-ZÁLEŽÍ NA TOM JAK NOHU ZREHABILITUJETE.

hanny 2

Užívejte wobenzym,ale to už Vám měl poradit lékař před operací!Přečtěte si recenze na tento lék,opravdu to urychluje hojení – mám to několikrát vyzkoušeno na sobě!

Dominno

mně se na operace osvědčilo používat pumpičku, díky které jsem necítil po operaci žádnou bolest, jelikož mi vedla analgetikum do rány