strkaky

Operace chameleona

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, kolik stojí operace samicky chameleona, aby jí zvělolékař vyndal zadržené vajíčka. Děkuji.
Doplňuji:
A v jakém rozmezí se to tak pohybude ? vůbec nevím kolik mam počítat? 500? 2000?

Nejlepší odpověď
anonym

To ti řekne veterinář, ke kterému půjdeš s chameleonkou na ten zákrok. Ceny se u jednotlivých vetů liší. Také se můžeš zeptat tady:
http://www.ifau­na.cz/terarij­ni-zvirata/nemod­forum/r/
Doplňuji:
Tenhle zákrok nebude nijak náročný ani finančně ani pro samici. Předpokládám, že cena bude v řádu stokorun, když císařský řez u feny se vším všudy (narkóza, zákrok, šití, léky, materiál atd.) stojí okolo 3tis.a víc.

Další odpovědi
Drap

U každého veterináře jinak.

Jarisak

Není nic jednoduššího než tam zavolat a zeptat se, každopádně odhadem to může být řádově v tisíci korunách (víc než 5 snad ne, spodní hranici si netroufnu odhadnout).

anonym

Možná bude stačit jen injekce oxytocinu na vypuzení vajíček, ale neváhej a rychle k veterináři zajdi!
http://chamele­onjemensky.web­node.cz/news/za­drzena-vejce/