Juubi00

Open office změna barvy pozadí

Ahoj nevíte jak v prezentaci open office org. 3.3 změnit barvu pozadí?
Doplňuji:
Takže už vím jak zvolit pozadí (formát-stránka-pozadí) ale jak tam vložit své vlastní?

Nejlepší odpověď
mosoj

formát- stránka – pozadí

Další odpovědi
IK

Když začínáš prezentaci nebo vkládáš nový snímek, v dialogovém okně kde vybíráš automatické rozvžení, (dole) zaškrtnuto u zobrazit.. pole u „pozadí“ (je to pod náhledem automatického rozvržení)
pokud jsi při vytváření už pole nezaškrtl, tak ho vyvoláš pravým tlačítkem myši..snímek,,u­pravit snímek.
Pokud pole není zaškrtnuté tak nepomůže ono formát..strán­ka..pozadí..bar­va
a pozadí se nezobrazí.

KdoSiOdJinud

Marně hledám, dokonce i nápověda mlčí. Řešením by bylo udělat si vlastní předlohu, do které vložíš obrázek klasicky a on se pak stejně použije u všech dalších snímků – zvláštní, že jim tam chybí přímo „pozadí“

http://www.ope­noffice.cz/na­vody/impress-pro-pokrocile-prace-s-predlohou-snimku-vytvoreni