roxy52

OPEN OFFICE

Když chci otevřít a upravit dokument v tomto programu,jsou tam jenom místo textu nějaký kliky háky.Co s tím.Děkuji

Nejlepší odpověď
quentos

open office je široký pojem; co je to konkrétně za program? Důvodů může být hned několik – dokument může být psán jazykovou sadou nebo typem písma, který office nepodporuje; nebo je uložen ve formátu, který openoffice nepodporuje (to je ale silně nepravděpodobné). Nebo máte starou verzi (jako já… takže to občas zlobí při převodu do nového)