madmansimon

Open Broadcast Software – nahrávání probíhá úspěšně ale po spuštění nahraného videa se video sekne. Nevíte co s tím?

Ahoj, chtěl sem kámošovi natočit tutoriál ze hry warface přes OBS a nastal problém, nahrávání probíhá úspěšně ale po spuštění nahraného videa se video sekne a jede jen zvuk popřípadě je to jen černá obrazovka. Nahrávání oken nebo plochy je v poho a i přehrání videa je v pohodě jen a pouze to dělá při nahráváni her. Nevíte co s tím? Díval sem se na tutoriály na YT i na slavné youtubery.
Doplňuji:
A je nějaká možnost opravy? Díval jsem se na web obsproject.com a moc z toho chytrej nejsem. A k tomu bandicamu, neřekl bych že je to zrovna nejlepší program na nahrávání (kvalita zvuku a obrazu, žere hoodně výkon-více než Fraps) opravdu bych řek že je OBS nej, už jen proto že ním natáčí i mnoho youtuberů.

Odpovědi
badisko

vyzkousej toto >>> http://www.ban­dicam.com/cz/

Dochy

Někdy může být problém v tom, že hra používá akceleraci videa. To pak v zásadě funguje tak, že hlavní okno je z pohledu mnoha programů jen černé, fialové, nebo nějaké takové a grafika tam „sama“ tak trochu bokem posílá obraz který vypočítalo její grafické jádro. Ten obraz ze hry spousta programů zkrátka nevidí, ty vidí jen to standardní 2D okno, které pro monitor bylo překryto obrazem ze hry.

Nemám zkušenosti ani s danou hrou ani s tímto programem, jen vím o jednom z možných problémů.