tyrox

Opakující se výron kotníku, mohl by být nebezpečný?

Zdravím všechny. Rád bych se zeptal všech rádců, zda byste mi mohli.pomoct s následujícími otázkami. Asi rok a půl zpět jsem si přivodil první výron kotníku v životě, tehdy jsem asi 3 týdny nosil zpevněný kotník bez lékařské prohlídky a poté pomalu začal sportovat. Dva týdny zpět se mi přihodil výron a na stejný kotník. Byl jsem další den v nemocnici, kde mi doktor sdělil, že to nemá nic společného s prvním, že by se mi to stalo i přes to, jelikož jsem špatně doslapl při fotbale. Dnes jsem byl na sundání zinkoklihu, ale kotník je trošku větší než ten pravý ( to už byl po prvním vyléčení výronu a nevrátil se do původního stavu) a při chození kulham na nohu, jelikož mi nejde chodit normálně. Doktor dnes říkal, že je to v pořádku a měl bych to rozchodit. Také mi první doktor řekl, že voda se prý v kotníku nevytvori, že je to blbost. Můžete prosím poradit, jestli bych to měl řešit s kvalifikovanějším doktorem nebo dát tomu čas a počkat zda se nepřihodí další výron a až poté to nějak více řešit? Díky všem moc za rady.

Poznámky: Oba výrony se mi přihodilo při sportu ( první jsem sklouznul na míčku, druhý jsem doslapl na dva různé povrchy chodidlem)

Vyronový kotník je dvakrat větší než zdravý i po dvou týdnech léčení.

Odpovědi
Drap

Čekat. Čekat však na to až se přihodí další úraz mě příjde scestné. Klidně můžeš navštívit jiného lékaře. Řekne ti to samé.

isteron

Prečo sa pýtaš laikov a neodborníkov , keď konzultuješ s lekármi. Amateri a laici ti nemôžu nič dobrého , len svoje skúsenosti a to sa nemusí kryť s tvojim, úrazom