KOKOROKOMOKO

Jaký je opak cukráře?

Nejlepší odpověď
Kepler

Necukrář. Stejně jako neurolog je opakem urologa. Vlastně všichni specialisté jsou opakem urologa. Každý ví, že se doktoři dělí na urology a neurology.

Další odpovědi
quentos

Solař.
(Na blbou otázku blbá odpověď…)
aliendrone: však já vím, že ta profese existuje, volil jsem ji záměrně…

aliendrone

Solař! ;) :D Vůbec to není „blbá odpověď“, solař je dodnes provozovaná profese. Kdo zná „andskou sůl“ (pink salt) a něco o ní i ví, tak se nediví. Ostatní viz https://www.al­ternamedica.cz/al­ternamedica/eshop/52-1-NOVINKY/0/5/1089-Maras-sul-Inku-Andska-ruzova-sul/

Palpatine

Sice takové povolání nemají své opaky, ale když si to vezmeme, tak musíme hledat podle toho, co jaký obor dělá. Cukrář sladí, dělá sladké věci. Teď jen najít profesi co dělá opak, opakem sladkého by mohla být taky hořká. Opravdu mě ale nic nenapadá.

jáára

Cukrovkář.

aliendrone

Keplere>>> A pacieni se dělí na prostatiky a PROTISTATIKY! To zná každý, kdo se občas „neudrží na nohou“! ;) :D :D