donna*lee

Oosbní trenér sebevědomí

Chtěla bych mít svojeho osbOního trenéra sebevědomí.Někde jsem viděla,že je možně si ho najmout,ale nevim kde bych ho našla.Poradíte mi?..=)

Nejlepší odpověď
kropitko

O něčem takovém jsem zatím neslyšela,ale existují psychoterapeu­ti,kteří se tímto problémem zabývají.

Další odpovědi
ReHu

Osobně si myslím, že to je celkem pouze tahání peněz u kapsy.
Pokud budeš číst patřičnou literaturu, poslouchat pravidelně příslušná CD či MP3, nebo se stýkat s dobře naladěnými lidmi, pokud ti něco říkají pozitivní afirmace, vynecháš zprávy v televizi či novinách, neboť to je stejně jen černá kronika – vyjde to ve výsledku nastejno ale levněji.
Je důležitési to srovnat v hlavě. Mám to za sebou a tak vím o čem mluivím. Tedy píšu 🙂. Vidím výsledky i na mé mamině 🙂.

fortin

Já vám mohu zdarma dobře posloužit jako osobní trenér sebevědomí. Protože vám věřím že si svoje sebevědomí zasloužíte. Výsledek, zadostiučinění, vítězství či další krok k vašemu snu přijde nečekaně pokud jste sama za sebou něco adresně zanechala, může to být váš koníček. Pak se stane to, že za vámi někdo přijde a ani ho neznáte a přijmete pozvání na které čekáte. Tohle existuje a je to bomba. Obrovský emotivní náboj který zesílí váš zájem. Řekněte o tom svému unavenému a upracovanému osobnímu trenéru.