Mary0202

Neznáte nějaký web, kde jsou lide online každý den? Kam mohu dát příspěvek, který si přečte každý?

Něco jako novinky.cz

Nejlepší odpověď
setapouch

Že si každý přečte tvůj příspěvek nezáleží na serveru, ani na tom, jak často jsou lidé online, ale jen a pouze na kvalitě toho příspěvku.

Další odpovědi
nikolqa.o

ask.fm

Tak něco jako novinky neznám, ale na asku je dost lidí často online a tvůj příspěvek, který přidáš se zobrazí na Streamu a uvidí ho všichni, kteří se tam právě podívají. Pokud tedy nebudeš mít v nastavení zakázané sdílení na Streamu.

barcabarus

Zkus skupiny na facebooku pro blogery, pro hráče a další specifické skupiny. Je tam komunita lidí, která se zajímá o dané téma. To je jedna věc, druhá věc je kvalita příspěvku. Pokud bude kvalitní, bude se šířit lépe. Ale je třeba si uvědomit, že je lepší mít méně čtenářů a aktivních, než několik set, tisíc a neaktivních… Hodně štěstí :)

ivzez

Všechny weby jsou online každý den.

Ani vysoká návštěvnost webů neznamená, že každý návštěvník čte vše.
Většina lidí se zajímá jenom o něco, vyhledává jen některé informace.

Jestli si tvůj příspěvek (k čemu? – třeba bychom poradili cíleně) má někdo
přečíst, dej si záležet na jeho kvalitě (včetně jazyka).

Ale nepočítej s tím, že si jej „přečte každý“.

bolak

Zkus inzeráty, ty čte hodně lidí. Navíc, když tam napíšeš třeba báseň, tak to bude pro ty čtenáře takové zpestření.