bolak

Online playlist s databází songů

Existuje nějaký webový přehrávač, abych nemusel mít na disku hafo mp3jek, kde bych si nastavil playlist a ono by mi to přehrávalo písničky po sobě?

Odpovědi
marek.29

Přihlásíš na na Seznam.cz a půjdeš na Mixer.cz tam dáš hvězdičku u všech co se ti líbí z prvních 9 kategorií a hle v kategorii hvězdička je tvůj playlist. Jinak Grooveshark.com taky funguje 😉 ten sem používal..

bolak

mně ten grooveshark nechce nic najít… kliknu na "hledat " a nic se neděje

bolak

mně ten grooveshark nechce nic najít… kliknu na "hledat " a nic se neděje