bolak

Je na internetu online mapa s GPS mřížkou?

Potřeboval bych na internetu najít nějakou mapu, vzoru googlemaps nebo mapy.cz, ale kde by na té mapě šlo i vyznačit mřížku souřadnic, tedy aby každé dvě sousední vertikální linky byly od sebe vzdálené jednu úhlovou vteřinu (případně minutu, případně stupeň – to by se dalo nastavit) východní délky a stejně tak každé dvě horizontální linky jednu vteřinu severní šířky.

Odpovědi
suaeda

Občas používám jednoduchý program Geokuk, který souřadnice zobrazuje, ale nevím zda bude vyhovovat.
http://www.ge­okuk.cz/spust­.html

bolak

suaeda: zajímavý, můžu tam přidávat i nějaký svý poznámky a body? rád bych si v mapě udělal popisky, nemám to na žádný geokešink, ale prostě vlastní body v mapě, a nejlépe pokud by se v nich nějak dalo vyhledávat a filtrovat (určitá slova)