spicerius

Online kalendář pro třídu

Zdravíčko přeji. Potřeboval bych poradit jestli neznáte nějaký online kalendář do kterého by mohla přistupovat naše třída. Jde mi o to, že by v něm byly zapsány veškeré písemné práce, úkoly atd. Abych se už zbavil otázek kdy píšeme a z čeho, a zároveň aby tam mohl každý připisovat nové události. Víte o něčem takovém? Předem děkuji

Odpovědi
RedC22

Co třeba Kalendář Google?
Jen má tu nevýhodu, že to patrně neni víceuživatelský, takže by všichni museli sdílet stejný přihlašovací údaji.

Zdroj: https://www.go­ogle.com/calen­dar/