bolak

Online aplikace pro měření úhozů z diktování textu v hlasové podobě

Existuje nějaká online aplikace v češtině, která by vám diktovala (hlas) a vy byste tento zvukový projev museli psát a pak by vám změřila úhozy? Samozřejmě kdybyste psali pomalu a nestíhali, tak by se vám program přizpůsobil a zpomalil diktování…

Nejlepší odpověď
annas

Našla jsem program,. Někdo text diktuje a program měří rychlost úhozů v jednotce počet úhozu/minuta.

http://www.in­staluj.cz/sto­povac

bolak

annas: já hledám něco co by diktovalo samo, stačí online, nemusí to bejt program, těch existuje spousta, zaviačič, všemadeseti, desetiprsty, o tom všem vím, ale nesplňujou moje diktovací požadavky :)

annas

Nikde jsem se s tím nesetkala. Rychlopis se opisuje. Diktuje se těsnopis – podle stopek – pak přepisuje na klávesnici.

anonym

co ten si vsechno navymejsli … :)

  • iv-