tachytra

Online anglické seriály a filmy?

Ahoj, neznáte nějakou stránku, na které mohu sledovat seriály a filmy anglické s českými a anglickými titulky?
Popř. nějakou stránku, ze které se mohu učit angličtinu online a zdarma?

Chtěla bych se v angličtině zlepšit, ale zatím to je bezúspěšné.

Poradíte mi i nějaké konkrétní seriály, ve kterých jde dobře rozumět atd?
Díky:)

Odpovědi
nikeroska

Dost seriálů je i na youtube ;)
výběr je dost složitý, většina seriálů má svou tématiku, a někteří čeští překladatele neumí přeložit idiomy a podobné slovní spojení. Tak pochybuju že v angličtině tomu porozumíš… Nebude ti to dávat smysl :)
White collar
NCIS
2 broke girls
Gossip girl
Supernatural