Pořádají se závody poštovních holubů, nebo k čemu myslíte, že je webová stránka http://www.pos­tovniholub.cz/?

Proč je raději nezaučí do české pošty, aby létaly s malými dobírkami, které už byly placeny převodem?

Nejlepší odpověď
Shoehardt

Na výše psaném webu jsou dole kontakty. Jsem přesvědčený, že na podotázku tam budou schopni odpovědět mnohem fundovaněji.

Další odpovědi
Drap

Závody poštovních holubů se stále pořádají. Většinou jsou mezinárodní. Zřejmě netušíš na jakém principu se poštovní holubi cvičí a trénují. Pro domácnosti je nelze natrénovat.