Michal Kole

Oni jsou lidi co ještě doma nemají automatickou pračku ?

Viz reportáž na České televizi na zpravodajském kanálu ČT24

http://www.ces­katelevize.cz/ct24/re­giony/185831-verejnemu-prani-pradla-ve-vizovicich-hrozi-konec/

Nejlepší odpověď
Drap

Nepřipadá mi na tom nic zvláštního. Jeden můj kamarád nemá pračku, nemá televizi, postavil si ekologický dům na samotě, sám si mele mouku a chová si své maso. Živí se jako úspěšný podnikatel, určitě to neni šetřením, nebo nedostatkem peněz. Takto to chce, a nechce to měnit.
Nejsme přece stádo ovcí, aby jsme museli mít vše, co má okolí.

Další odpovědi
tatanka

Jsou lidi, kteří nemají ani elektriku, televizi a jiné věci.

bolak

Oni jsou dokonce lidi, kteří nemají ani „doma“.

iceT

Tak ony takovéhle prádelny (nevím,kolik jich je u nás v ČR)nejsou jen u nás,myslím,že v cizině jich je dost v každém městě-neviděl jsi pana Beana jak se mu srazil medvídek a obarvily se mu spodky?

briketka10

jen tak na okraj – ale cikáni ti z dávek ve městech mají všechno !!

ti chudší v osadách nemají nic !!

mosoj

A co má být. Nechápu.

Děda Louda

Já taky ještě nemám solárium.
Doplňuji:
Eskalátor mám v plánu pořídit až napřesrok.