SniperCZ

Můžete mi vysvětlit, co znamená konec u filmu Oni 2: Noční kořist?

Oni 2 noční kořist
Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

může mi prosím někdo vysvětlit co má znamenát ten konec? jak tam v nemocnici někdo zaklepe na dveře? jedničku jsem neviděl takže neuteklo mi něco?

Odpovědi
iceT

No a co tak se podívat i na první film? Já jsem ho viděla, ale už si to pořádně nepamatuju, druhej jsem ještě neviděla, tak nevím.