Onehdá jsem mluvil s bývalým partyzánem,a ptal se ho,proč nebyl na posledním setkání. Víte co mi odpověděl?

Já už ty nový,mladý lidí neznám!

Nejlepší odpověď
pusinka50

barbakane, ty ses dneska zas nějak rozjel, viď. 😁

Další odpovědi
anonym

Že by další oběť dnešní nákazy a'la „Sám se ptám, sám si odpovídám“?
viz odkaz:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vite-kde-se-natacel-film-v-zamku-a-podzamci-na-zamku-stirin-u-prahy

anonym

ocko,škoda,že jsi nepochopila vtip. Inu ne každý má dar od Boha.

anonym

Ale pochopila, jen že se pointa obvykle dává do diskuze a až po ponechání prostoru pro dohady odpovídajících.
Tys, jak vidno, zase nepochopil narážku na tamější diskuzi.