Michal Kole

Ona existuje televize na baterie ? To slyším prvně a to se o spotřební elektroniku zajímám. Víte o nějaké ?

Odpovědi
led

Je to bežné, sú to takvané vreckové televízory´väčšinou s uhlopriečkou­ 2,5".

Drap

Nepřipadá mi na tom nic zvláštního. Hlavně se používájí v autech, v karavanech , na chatách a všude tam, kde neni proud a nebo by s ním mohl být problém.Spousta menších televizorů jdenapájet i 12 V, tak aby mohli fungovat na autobaterii

mosoj

http://lcd-prenosne.heure­ka.cz/energy-tv3190/specifi­kace/#section

terry

První jsme měli ještě černobílou. Fungovala do nedávna, byla analogová.
Teď máme lepší. Má nabíjecí vestavěnou baterii a přehrává i DVD 🙂

Razza

Děda má na takové ty tlusté monočlánky, „buřty“ a když sem se ptala táty, tak říkal, že japonci to dělaj na normální tužkovky, že je ta TV taková do kapsu, jako malé radio.